קצת עלינו

אנחנו מאמינים שכדי להצליח היום ארגונים צריכים לסגל לעצמם סגנון חשיבה ופעולה חדש המתבסס על תהליך מתמיד של חשיבה משבשת ושותפות חזקה יותר בין מובילי הארגון והטאלנטים העובדים בו.
B.I Group  נוסדה כחממת פיתוח ארגוני בה יועצים ארגוניים ואנשי אקדמיה עוסקים בפיתוח כלים ושיטות לסייע לארגונים ולמנהלים לבצע את הטרנספורמציה לעולם החדש תוך שילוב ה state of the art  של המחקר האקדמי עם הניסיון הרב של אנשי הפיתוח הארגוני בשטח.
אנו מאמינים כי תהליך הטרנספורמציה לעולם החדש מחייב ארגונים להשתנות בחמש זירות שונות:, פיתוח יכולות חשיבה המתאימות לקצב השינויים היום בעולם, יכולת התאמה והטמעה מהירה של אסטרטגיה ארגונית בכלל הארגון, היכולת לבצע את הטרנספורמציה הדיגיטאלית, פיתוח אישי של מנהלים וטאלנטים בארגון והיכולת לראות ולהעצים כל אחד מהחברים בארגון. עבור כל זירה פיתחנו כלים ייחודיים בכדי לסייע לארגונים להתאים עצמם טוב יותר למציאות המשתנה במהירות.

 

מובילי  החממה

ד"ר יצחק בנבניסטי

יועץ ארגוני ומייסד החממה

חוקר ויועץ ארגוני המתמחה בליווי תהליכים אסטרטגיים, תהליכי חשיבה, פיתוח מנהיגות ומנהלים ובהטמעת מערכות טכנולוגיות. עורך כתבי העת "הפרקטיקאי" ו"בין הזירות" לייעוץ ופיתוח ארגוני. מפתח המתודולוגיה ל"חשיבה משבשת".

מיכאל רויזין

יועץ ארגוני בכיר

בעל תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית. ניסיון עשיר בפיתוח ארגוני בגופים מודיעיניים וביטחוניים. מתמחה בייעוץ אסטרטגי, פיתוח מנהלים ובבניית צוותי משימה ארעיים

אלכס בוצ'בסקי

יועץ ארגוני וחוקר

יועץ ארגוני עם 7 שנות ניסיון. בוגר תואר שני בהצטיינות באוניברסיטה העברית בסוציולוגיה לימודי הארגון. מתמחה באפקטיביות צוותים ומנהלים, בדגש על עבודה בסביבות מורכבות ומלאות מתחים מובנים. מאמין בעבודה מבוססת נתונים וידע אמפירי, מיישם תוך שילוב כלים לעבודה מהימנה ומהירה, אך לא מוותר לרגע על הצורך בחיבור בינאישי הרואה את טובת הארגון.

 

972-52-9284792

©2019 by B. I. Consulting. Proudly created with Wix.com